גלית זמלר מובילה האקתונים
ומפתחת תכנית יזמות
054-4803863
דף הבית >הצהרת נגישות

הצהרת נגישות – אתר תכנית יזמות לילדיםאתר תכנית יזמות לילדים מציג את פעילויותיה של גלית זמלר בתחום החינוך ליזמות והובלת האקתונים.

גלית זמלר מעוניינת לאפשר לכל המתעניינים בתכנים המופיעים באתר הזדמנות שווה ונגישות אליו. זאת גם בהתאם לדרישות תקנות נגישות השירות, לרבות תקנה 35 שעיקרי דבריה מפורסמים באתר משרד המשפטים.

לעניין נגישות אתרים באינטרנט, שאותן יש ליישם מתוקף חוק שוויון זכויות לאנשים עם מוגבלות. גלית זמלר רואה חשיבות רבה במתן שוויון הזדמנויות לאנשים עם מוגבלות, לרבות תלמידים, הורים ומורים במערכת החינוך, ופועלת כמיטב יכולתה להשגת מטרה זו.

תוכן האתר נכתב בשפה פשוטה וברורה.

האתר עוצב תוך מודעות והתאמה לגולשים כולל אלו עם לקויות ראייה.

ניתן לנווט בצורה נוחה ומהירה, באמצעות מעבר טאבים בין הכפתורים, ומקשי חצים לגלילה למעלה ולמטה.
אתר זה מונגש בהתאם להנחיות הנגישות בתקן הישראלי 5568 - "קווים מנחים לנגישות תכנים באינטרנט" ברמת AA.

האתר מותאם לתצוגה בדפדפנים הנפוצים ולשימוש בטלפון הסלואלרי.

אתר תכנית יזמות לילדים בנוי כך שכגולשים אינכם אומרים לחוות כל סוג של בעיות תאימות. פריסת האתר היא רספונסיבית ומתאימה עצמה למסכים בגדלים שונים.

גלית זמלר משקיעה מאמצים שוטפים בשיפור נגישות האתר כחלק ממחויבותה לאפשר שימוש בו עבור כלל האוכלוסייה כולל אנשים עם מוגבלויות. עם זאת, אם נתקלתם בבעיית נגישות נודה לכם על יצירת קשר עם גלית זמלר בכדי שניתן יהיה לבצע את התיקון הנדרש בהקדם האפשרי. ?

גלית זמלר רואה חשיבות רבה בהנגשת תוכן איכותי, מקצועי ונגיש לכולם, אולם ייתכן שהאתר מציג תוכן גם מאתרים אחרים שמופעלים ו/או מוחזקים על ידי צדדים שלישיים, וייתכן שתוכן זה אינו מונגש. מובהר בזאת כי גלית זמלר אינה אחראית לתוכן האמור ו/או להנגשתו, אך תשמח לקבל הערותיכם ולנסות לסייע בפנייה לאותם צדדים שלישיים, בכדי להסב תשומת ליבם לנושא (זאת ללא התחייבות שאכן אותם צדדים שלישיים יבצעו את ההתאמות הנדרשות, ככל ונדרשות, על פי דין).

על מנת שנוכל לטפל בבעיה בדרך הטובה ביותר בבקשה צרפו פרטים מלאים ככל שניתן:

• תיאור הבעיה.
• סוג וגרסה של הדפדפן.
• מערכת הפעלה.
• סוג הטכנולוגיה המסייעת (במידה והשתמשתם).
• קישור לעמוד בו גלשתם
• תיאור הפעולה אותה ניסיתם לבצע

גלית זמלר תדאג לטפל בבעיה ותחזור אליכם בהקדם עם פרטים על אופן הטיפול.

ליצירת קשר עם גלית זמלר דוא"ל: [email protected] טלפון: 054-4803863

ימי פעילות: א-ה בין השעות 8:00-20:00

תאריך ההצהרה: 27.12.2022

עוד על התכנית